Konferencja - „Szkoła jako organizacja ucząca się”

1. Zaproszenie na konferencję

2. Sprawozdanie z konferencji

„Szkoła jako organizacja ucząca się” – hasło przewodnie kolejnej konferencji Powiatowej zorganizowanej w ramach projektu „Kompleksowy system doskonalenia nauczycieli drogą do sukcesu szkół  powiatu wołowskiego”.  Konferencja odbyła się 10 września 2013 r w Liceum Ogólnokształcącym w Wołowie.

 

Konferencja - „Szkoła jako organizacja ucząca się”

W Auli Liceum Ogólnokształcącego w Wołowie,  dnia 10 września 2013r. odbyła się kolejna, druga już konferencja w ramach projektu „Kompleksowy system doskonalenia nauczycieli drogą do sukcesu szkół  powiatu wołowskiego”. Celem konferencji było przedstawienie koncepcji szkoły/przedszkola jako organizacji uczącej się oraz podsumowanie zadań zrealizowanych w roku szkolnym 2012/2013 w ramach projektu „Kompleksowy system doskonalenia nauczycieli drogą do sukcesu szkół powiatu wołowskiego”

Przybyłych gości powitała Krystyna Adaśko Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie przekazując głos Panu Staroście Markowi Gajosowi, który otworzył konferencję.

Założenia projektu oraz podsumowanie zadań zrealizowanych w roku szkolnym 2012/2013 przybliżyli Krystyna Adaśko – koordynator merytoryczny oraz Mariusz Mielcarek – kierownik projektu

Wykład pt. „Szkoła jako organizacja ucząca się” Czego możemy nauczyć się w naszej szkole z uważnej analizy aktu prawnego? został wygłoszony przez gościa specjalnego konferencji- profesora Antoniego Jeżowskiego Twórcę Instytutu Badań w Oświacie, profesora    Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie.

Elementem programu było także wręczenie przez Pana Starostę na ręce dyrektorów, poświadczeń uczestnictwa nauczycieli w projekcie w roku szkolnym 2012/2013. Następnie został wyemitowany film, który powstał z inicjatywy uczniów w myśl hasła szkoły jako organizacji uczącej się. Podsumowując konferencję, Pani Krystyna Adaśko przedstawiła rolę Powiatowego Centrum Edukacji w realizacji założenia kompleksowego wsparcia pracy szkół. Na zakończenie złożyła życzenia z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2013/2014.

  

Katarzyna Fęglerska

specjalista ds. promocji i monitoringu projektu

 

 

 

3. Prezentacje i materiały z konferencji

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu31
Ogółem50223

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Kapitał ludzkiPowiat WołowskiOśrodek Rozwoju Edukacji