Koordynator sieci

Koordynator sieci (KS) jest kluczową osobą w funkcjonowaniu sieci. Jego zadania obejmują:

  a) przygotowanie harmonogramu pracy sieci;
  b) zaproszenie uczestników i włączenie ich do sieci informatycznej (nadanie uprawnień, włączenie do grup
     dyskusyjnych);
  c) organizowanie i prowadzenie spotkań uczestników sieci;
  d) pozyskanie ekspertów zewnętrznych – specjalistów w zakresie tematu pracy sieci;
  e) bieżące moderowanie sieci, w tym forum dyskusyjnego oraz forum wymiany doświadczeń dla uczestników
      (praca na platformie);
  f)  udostępnianie materiałów samokształceniowych (praca na platformie);
  g) przygotowanie rocznego sprawozdania z pracy sieci.

 

SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI WYCHOWAWCÓW

Dagmara Danielczyk-Słomian

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP) i Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt wydany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, psychologię na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu oraz wiele innych szkoleń z zakresu psychologii i psychoterapii.
Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z dziećmi, dorosłymi i rodzinami jako psycholog-diagnosta i psychoterapeuta. Posiada doświadczenie w pracy w prowadzeniu treningów kompetencji psychospołecznych i szkoleń w ramach projektów unijnych. Członek Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

 

SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI HUMANISTÓW


Danuta Haller

Już 29 lat pracuję jako nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej w Starym Wołowie. Od czterech lat jestem nauczycielem dyplomowanym. Posiadam też kwalifikacje do nauczania historii w szkole podstawowej i gimnazjum. Lubię wyzwania, nie boję się pracy i cieszy mnie kontakt z drugim człowiekiem. W stosunku do swoich uczniów jestem wyrozumiała, ale i jednocześnie wymagająca. Uważam, że gdyby wszyscy ludzie byli empatyczni, świat byłby cudowny.

 

 

SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA  DYREKTORÓW SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Nazywam się Małgorzata Urban W projekcie „Kompleksowy system doskonalenia nauczycieli drogą do sukcesu szkół powiatu wołowskiego”  pełnię rolę koordynatora sieci samokształcenia i współpracy  dyrektorów szkół i przedszkoli. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Udział w konferencji  zorganizowanej przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie - Nauczyciele jako ucząca się społeczność zawodowa gdzie  prelegenci między innymi zaprezentowali koncepcję wspólnego i wzajemnego uczenia się, w oparciu o przykłady działań realizowanych w Polsce i w innych krajach europejskich  - Belgii, Holandii oraz Słowenii zainspirował mnie do działań w kierunku utworzenia podobnej  sieci współpracy i samokształcenia na terenie naszego powiatu jako wspomagającą  formę wspierania i  doskonalenia zawodowego dyrektorów placówek oświatowych.

 

 

SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI MATEMATYKÓW

 

Nazywam się Katarzyna Nowak. Jestem nauczycielem matematyki i informatyki. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego wydział matematyki i informatyki. Swoją pracę w szkole rozpoczęłam w 2004 roku. Obecnie uczę matematyki w Powiatowym Zespole Szkół w Brzegu Dolnym.

 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj2
W tym miesiącu82
Ogółem49228

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Kapitał ludzkiPowiat WołowskiOśrodek Rozwoju Edukacji